KOLTUK YIKAMA
KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

 

Koltuk yıkama hizmeti almak için yapmanız gereken bizlere telefon ile ulaşmak veyahut bizlere numara bırakmanızdır. Sizin gibi her müşterimiz bizim için değerlidir. Bu sebeple hiç kimseyi kırmadan ve ideal bir ortalama belirterek sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.


Belirttiğiniz gün ve saat için randevu listemize uymaya çalışarak sizlere net saat aralıklarını belirtiyoruz. Bazen koltuk temizliği için gittiğimiz adresler de ekstra olarak tek çekyat veya yatak yıkama veya tekli berjer ilave eden müşterilerimiz olmaktadır. Bu sebeple her müşterimize verilen saat net olmamakla birlikte aralıklar belirtilmektedir. Kesinlikle işimizi en iyi şekil de yapabilmek adına her ihtimali göz önünde bulunduruyor ve zaman ayarlarını hesaplamaya çalışıyoruz.


Koltuklarınızı nasıl temizliyoruz?


Belirttiğiniz adrese geldiğimiz de koltuklarınızın detaylı temizliği yapılması adına bulunduğu odada çalışma alanımızı ayarlamaya özen gösteriyoruz. Çevremiz de kırılacak veya dikkatsizlik sonucu zarar görecek herhangi bir ürün veya eşya var ise bunları korunmasına titizlikle dikkat ediyoruz. Koltukların kirliliğine göre özel karışım deterjanlarımızı kullanıyor ve %90 lekelerin çözümüne garanti veriyoruz. Hijyen olarak %100 sağlıklı ve zararlı madde içermeyen ürünlerin kullanımını tercih ediyoruz. Sağlığımızı düşündüğümüz gibi sağlığınızı önemseyen bir ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz.


Bizimle iletişime geçerek en uygun koltuk yıkama fiyatlarından ve en profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilir , merak ettiğiniz her ne varsa sorabilir, koltuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz!

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014